עקבו אחרינו                             אתר זה פעיל 24/7     
  1. דף הבית
  2. /
  3. קוסמטיקה מקצועית
  4. /
  5. RENEW COSMETICS
  6. /
  7. REDNESS - סדרה לעור אדמומי/קופרוז

REDNESS
קופרוז היא מחלת עור המתאפיינת בכלי דם מורחבים. אצל הסובלים מקופרוז מופיעות רשתות של נימים מורחבים (אדמומיות) על עור הפנים. לאחרונה עלתה המודעות למחלה. אם בעבר נהגו לחשוב שזוהי תופעה האופיינית לגילים מבוגרים ונגרמת לרוב משינויים הורמונליים ונטייה גנטית להרחבת כלי דם,לאחרונה התגלה שמקורה של המחלה בשינויים שעוברים כלי הדם. שינויים אלה יכולים להיגרם מסיבות רבות המביאות לעימדון של הדם (venostasis) ההולך ומחמיר עם הזמן. במקרה של גנטיקה “בעייתית” וכלי דם חלשים עלולים כלי הדם להתפוצץ בעקבות כל שינוי מינימלי וההחלמה היא איטית מאוד, אם בכלל.
גורמי הסיכון למחלה הם התמכרויות למיניהן המרעילות את גוף האדם, ביניהם צריכת אלכוהול, עישון, צריכה של מזון עתיר שומן, מלוח, מעושן ומטוגן. כמו כן הרחבת כלי דם יכולה לנבוע משינוי טמפרטורות קיצוני, במקרים של מעבר חד מקור לחום – התחממות יתר על המידה בסאונה, עבודה בתנאיי חום כבד ועוד. קרינה אולטרה-סגולה של השמש אף היא מסוכנת מאוד, מכיוון שהיא מזרזת תהליכי חמצון המשפיעים לרעה על דפנות כלי הדם. מצבי לחץ שאי-אפשר להימנע מהם בחיי היומיום משפיעים לרעה על מצבם של אנשים בהירי עור בעלי עור עדין – אלה סובלים יותר מאחרים מהרחבת נימים.
לעתים הופעה של רשתות נימים מעידה על מחלת כבד. אדמומיות העור מלווה מחלות במערכת העיכול (קוליטיס, גסטריטיס) ועצירות כרונית והופכת לעתים קרובות לבעיה עורית כרונית. לעתים היא מופיעה בנשים בהריון, בגיל המעבר או כאחד הסימפטומים למחלות גניקולוגיות. מעטים האנשים שאינם שייכים לאף קבוצת סיכון או שיכולים להימנע מכל גורמי הסיכון שמנינו. הדבר החשוב ביותר במאבק בקופרוז הוא חיזוק דפנות כלי הדם, וויסות לחץ הדם וזרימת הדם בהם. מכיוון שלנימי דם מבנה דק ועדין, גם הטיפול בהם חייב להיות זהיר ורגיש. פילינג חומצי משמש לקילוף עדין של שכבת העור העליונה ומאפשר חדירה של וויטמינים וחומרים פעילים טיפוליים. ויטמינים P, K ו-C הם הלוחמים העיקריים בשבירות וחדירות דפנות כלי הדם. הם מחזקים את הדפנות ומכווצים כלי דם שהתרחבו.

מספר המוצרים בסל : 0

מסכה לעור אדמומי

מסכה לעור אדמומי
מק"ט: 1803250
מחיר: 208
מחיר מבצע: 177
כמות

סרום לעור אדמומי

סרום לעור אדמומי
מק"ט: 1804030
מחיר: 161
מחיר מבצע: 136
כמות

מסכה לעור אדמומי

מסכה לעור אדמומי
מק"ט: 1803070
מחיר: 91
מחיר מבצע: 77
כמות

REDNESS - קרם לעור עדין ואדמומי

REDNESS - קרם לעור עדין ואדמומי
מק"ט: 1806050
מחיר: 176
מחיר מבצע: 149
כמות
2all - בניית אתרי אינטרנט